Reference, vzkazy

Jméno a příjmení:
Reference:

Kód Opište kontrolní kód = antispamová ochrana

Beáta Sladká

Budete mít opět příští rok 2018 kurz kreslení v Litomyšli? Ráda bych se zúčastnila s dcerou, ale jsme začátečnice.


Janďa

Lído, moc Ti děkuji za velice přínosný, naučný a přátelský víkend. Moc jsem si ho užila. Už o sobě nebudu tvrdit - neumím kreslit. Protože můžu hrdě zvednout hlavu a říct si : Lída mi pomohla odbourat staré bloky a už se nemusím bát, dát do obrázku své Já. Jsi úžasný člověk, Lído. Patří Ti mé velké díky. Všem doporučuji. Otevírám oči a hledám detaily, můj život se obohacuje.


Ála Císařová

Lidu, děkuji za nádherný víkend. Bylo to silné, úplně jsem lítala a to doslova. Jak jsi z každé z nás dokázala vymačkat maximum, zázrak. Že já někdy budu schopna namalovat něco tak krásného, nechápu, ale mám z toho velikou radost. Všem vřele doporučuji.....velké díky za úžasnou atmošku....


Božena Vaverková

Moc ti Lído, děkuji. Ani jsem netušila, že můžu jít do toho beze strachu, prostě jen vzít tužku. Moc děkuji, že mám odvahu, se kterou jsi mi ty pomohla. Kurz byl přátelský, rodinný vážně fajn víkend. Moc jsem si ho užila. Ještě jednou děkuji.


Richard Benett

Po dvoudenním kurzu jsem nabit energií a láskou poněvadž Prava se objala s Levou :) děkuji Ti Lído!


MD

Milá Lído, vstřebajíc všechny dojmy a prožitky z víkendového kurzu, jsem dospěla k závěru, že Ti musím ještě jednou poděkovat, Tvůj kurz je úžasná věc. Přesto, že jsem s tímto očekáváním do něho šla, dal mi mnohem více než jsem čekala. Tak jak byl pro mne první den zcela neuvěřitelně vyčerpávající (pravděpodobně protože má skoro 50let flákající se pravá hemisféra, se nechtěla jen tak nechat přinutit k činnosti). Proto, jak už teď vím, slovo které mi padlo první na mysl, když jsi se tázala byla 'práce'. Tak druhý den byl naprosto úžasný, lehký a posilující. Předtím než jsem sem začala kreslit oči svého upíra sem zírala na předlohu s myšlenkou to přeci nikdy nenakreslím. Ale právě když jsem oči nakreslila, přišel ten zlom, jistota, sebedůvěra, radost, touha...... Z kurzu jsem kráčela s takovou lehkostí, že mě napadlo otočit se na sebe do jedné výlohy, tak takhle rovná záda a zvednutou hlavu si asi u mne představovala rehabilitační sestra. A víš co jsem udělala jako první když jsem dnes vstala z postele? Otevřela jsem desky a podívala jsem se na své DÍLO. Moc Ti děkuji za to co děláš a doufám, že stále více lidí si k tobě najde cestu.


Anna Jirešová

Lído, moc Ti děkuju za krásný víkend. Bylo opravdu skvělé pozorovat i ostatní při práci :) Tvoje rady jsou skvělé, dokážu díky nim neuvěřitelné věci. Ještě jednou bych Ti chtěla moc poděkovat za příjemně prožitý víkend :))))


Lucka

Liduško, moc děkuji za příjemný tvořivý víkend. Bylo to príma. Všem moc doporučuji. Liduška je živel.:) Je to setkání plné tvořivosti aj sdílení. Je úžasné vidět ten posun před a po a zároveň sledovat tu různorodost, jak každý do obrázku dá kus sebe a jak závisí aj na aktuální náladě. Co cítím jako důležité? Užívat si proces nejenom výsledek. :) Moc zdravím všechny účastnice z kurzu v HK.


Pavla Hájková

Liduško moc Ti děkuji za ten nejkrásnější víkend co jsem za poslední roky zažila. Od kurzu jsem měla očekávání, ale to co jsme mohli s tebou zažít je předčilo :) Přesvědčila si mě, že talent je jen slovo a když, tak ho má v sobě skutečně úplně každý. Mám velikou radost z toho, že jsi mě naučila něco tak krásného jako je kreslení, ale také ze setkání skvělých lidí :)


Ivana a Petra

Vřele doporučujeme, na semináři jsme se naučili spoustu technik, relaxaci a „vypnutí“ od každodenního shonu. Lída (lektorka) je neskutečná osobnost- usměvavá, příjemná, klidná, srozumitelná, empatická, dodává pocit sebejistoty a je člověk se kterým vždy rády půjdeme na kafe. Na konci jsme byli všichni nadšeni ze svých výtvorů, nebylo nikoho kdo by nezvládl nakreslit osobnost, kterou si sám vybral. Moc díky za příjemně strávený čas a objevení dalších osobních dovedností. Jako členky Rodinného centra Litomyšl jsme moc rády, že kurzy kreslení u nás probíhají.


Richard Bureš

Bylo mi zahadou jak je to mozne z cloveka vytahnout, ale zrejme to je ve vsech z nas. V nekom dost hluboko, nekdo tento kurs nepotrebuje a uz od plinek kresli jako buh. Zajimave, naplnujici a zabavne. Doporucuji vyzkouset jen tak, Lida to zvladne se vsemi :).


Petra Bryčková

Na kurzu jsem byla letos na jaře v Litomyšli v Mateřském centru. Víkend byl supr, nejen díky kouzelnému místu, ale hlavně díky instruktorce Lídě, která šíří okolo sebe tolik pozitivní energie. Skupina byla také fajn, jediná nevýhoda byla, že tam čas moc rychle utekl. Tento kurz za sebe určitě doporučuji, člověk se určitě u něj příjemně odreaguje, pozná nové lidi a to že se naučí malovat je už jen bonus. Všem kdo se na tento kurz přihlásí přeju, aby si ho užil tak jako já.


Tomáš

Z vlastní zkušenosti účast na kurzu doporučuji každému, kdo chce v sobě odhalit netušené a celkem se i odreagovat. Je pravda, že výuka byla velmi intenzivní, ale vzhledem k pohodové atmosféře vytvořené Lídou v prostředí Ozdravného centra Salvia v Trutnově to byl velmi příjemný víkend.


Kamča Vincencová

Na kurzu kreslení jsem byla už v roce 2011 na podzim. Nekreslím a tak jsem měla trochu obavy jaké to bude. Prostředí bylo nádherné(Litomyšl dětské centrum). Domácí prostředí bylo zajištěno i malým počtem lidí(což mi velice vyhovovalo). Lektorka Lída(známe se už dlouho) je velice energická, pozitivní a stále se usmívající člověk, který dokáže ostatní nastartovat pro dobré výkony a výtvory. Vše umí pěkně vysvětlit a ukázat. Každému konkrértně poradit. Kurz byl trochu náročný(trval dva dny¨) ale kdo se chce zastavit v dnešním zrychleném světě a udělat si čas jen pro sebe vřele doporučuji. Kamča


Markéta

Díky tužce jsem si začala věřit v kreslení a to pro mě znamená mnohem víc, než co by mi dalo 9 let, který jsem měla strávit na umělecké škole. Děkuji.


Katka

Milá Lído, kurz byl naprosto úžasný a já Vám chci moc poděkovat nejen za to, co jste nás naučila o kreslení, ale i za skvělou atmosféru. Troufám si říct, že jsem podobný portrét nakreslila už dříve, ale trvalo mi to mnoho hodin, spíš dnů. Teď jsem se naučila, jak to zvládnout za odpoledne a časem třeba i za hodinku dvě. A i za to jsem Vám moc vděčná, protože najít si na kreslení čas, je ta největší brzda. Teď to půjde 100x líp. Díky moc.


Jan Stuchl

Děkuji mnohokrát za přínosný kurz a jeho příjemné prožití ve vaší společnosti. Posunula jste mojí mysl o kousek dál a to směrem, o kterém jsem jen tušil, že se jím mohu rozvíjet. Pragmatický programátor se naučil (nebo zjistil, že umí) kreslit. Děkuji


Anita

Milá Lído, moc jsem si to užila. Líbí se mi vaše bezprostřednost a váš smích. Díky Anita.


Péťa

Po dlouhé době jsem potkala takového člověka. Spontánní, milá, čistá a energická. Přijde mi, že vás práce s lidmi dobíjí a posouvá dál. Není mnoho takových lidí, kdo chce dělat radost ostatním a že vám to jde na jedničku :-).


Ivana Jelínková

Milá Lído, abych se přiznala, moc jsem si od tohoto víkendu neslibovala, spíš jsem šla opravdu jako dceřin ocásek. Byla jsem opravdu moc mile překvapena tím, co mi tento víkend dal. Jste opravdu příjemná a šikovná učitelka a za tento víkend vám moc děkuji.


Katka Voborníková

Díky za trpělivost. Nevěřila jsem, že budu schopná za dva dny nakreslit portrét, který se mě bude líbit. Vaše vedení nemá chybu. Přeji hodně úspěchů, zdraví a pohodu.


Robin

Díky Lído za krásné chvíle, založené od velké píle. A proto ti děkuju, že tak hezky maluju.


Katka

Liduš. Děkuji za super dva dny, které mi daly strašně moc. Budu na to myslet každý den, který se mi bude zdát černobílý, že i v černé je spousta barev. Stačí chtít vidět. Za to moc děkuji.


Marta

Nevěřila jsem, že to zvládnu a jsem absolutně šťastná, že se mi to, jako kreslením netknuté, povedlo. Jsem ráda, že jsem kurz absolvovala. Příjemné prostředí, pěkná hudební kulisa. Nejvíce oceňuji Váš osobní přístup – individuální, pochvaly, motivace. Odnesla jsem si i něco do života… nadhled. Vše lze zvládnout, jen si věřit. Dobrá nálada z vás vyzařuje, hned z člověka spadl prvotní strach.


Milan

Vzkaz pro Lidušku: díky za tušku :-). PS: s pravou půlkou mozku vidím teďko trošku…


Miki

Tento kurz mi dal opravdu hodně - sebevědomí, radost, obnovenou fantazii, inspiraci. Fakt bych nevěřil, že mě někdo naučí držet tužku v ruce a nakreslit portrét. To je opravdu mazec! A proto Vám z celého srdce přeju nespočet spokojených klientů a co největší růst.


Petr Špaček

Oproti Zušce, kam chodím už druhým rokem a jinými kurzy, tento kurz naprosto převyšoval. Konečně jsem se naučil jak stínovat, jak kreslit vlasy… Užil jsem si spoustu zábavy a rozhodně na to nezapomenu. Navíc s občasnými vtípky naší paní lektorky… no prostě to nemělo chybu.


Lenka

Mockrát děkuji za krásný víkend, který nebyl stejný, tak jak ho mám po celý rok. Děkuji, že jste mi umožnila se koukat na věci i jiným pohledem a dokázat si říct, že vše neleží jenom na mě, ale že tu jsou i jiní, kteří to také dokážou, možná né tak dokonale, ale zvládnou to… Kurz mi také připomněl, jak moc je kreslení fajn a jaká byla škoda od toho opustit. Za to vše mockrát děkuji. Určitě budu chtít přijít i na pokračující kurzy a budu se na ně i na vás moc těšit. Bylo to s Vámi moc fajn. Díky.


David Pacák

Kurz mi byl přínosem a doufám, že mi pomůže dál k úspěšnému zvládnutí talentovém na VŠ. Poznal jsem nové techniky a vychytávky, které se mi budou dál moc hodit. Váš přístup byl příjemný a moc milý a celé dva dny jsem si užil. Děkuji David


Zdena

Úžasné, krásné, super :). Mnoho štěstí, lásky a radosti. ZP


Radek

Velice děkuji za celý kurz. Splnil jsem si tím několik snů, dokázat něco nakreslit, dotáhnout něco do konce, udělat hodně pro sebe. Není to kurz pouze o kreslení, ale osobního rozvoje. Určitě to není jen přenášenými myšlenkami. Ty jsou dobře připraveny a vyváženy. Vše je povýšeno Vaším přístupen Lído. Myslím, že ten dělá další obrovskou část úspěchu. V žádném případě si neumím představit takový posun bez Vás. Díky Vám si myslím, že jsem se opravdu posunul. Mějte se fajn.


Broňa

Paní Lído, nesmírně děkuji za tento opravdu báječný kurz. Děkuji za super hudbu, která nás celý kurz provázela. Děkuji za úžasnou podporu, kterou jste nám celý víkend dávala. Děkuji za vaši výbornou náladu, profesionalitu, pomoc a laskavý přístup. Moc se mi to líbilo, Broňa.


Kristýna

Tento kurz byl pro mě odpočinkem i velkým pokrokem. Naučila jste mě za dva dny více jak učitelka v ZUŠ za 5 let. A přemýšlím o postupném absolvování všech kurzů týkajících se kresby. Velmi mě to s vámi bavilo. Díky za vše, Kristýna.


Jana

Děkujeme Lídě za velmi luxusní víkend, bezvadný přístup. Lído, jsi velmi ochotná. Hodně jsem se naučila nejen o kreslení, ale i do života.